Den lásky

Láska je opět ve vzduchu – regály plné srdcí, květin a svíček. Valentýn je dnem, kdy ona touží po tom, abyste o ni pečoval, ať se vám to líbí nebo ne.

Je to také den, kdy učiní závěr o tom, jak moc se o ní opravdu zajímáte. Neztrácejte hlavu – odhalujeme vám 10 mýtů o Valentýnovi.

Kromě stresu, který se k tomuto svátku pojí, máte velikou příležitost, jak ji řádně ohromit.

1. MÝTUS: Je v pořádku Valentýna vynechat
Proč to není pravda?

Samozřejmě, ona si uvědomuje, že je to uměle vytvořený svátek, ale ani to vás nezachrání od splnění povinností. Povšimne si, jak jsou svými partnery opečovávány její kamarádky a bude přemýšlet o tom, proč vy nic neuděláte.

Co místo toho můžete udělat?

Nemusíte to na Valentýna přehánět a utrácet spoustu peněz. Můžete ho oslavit svým vlastním způsobem. Naplánujte si věci, které si oba užijete, a udělejte si z toho svůj svátek – můžete si jít zabruslit nebo se projít po nedalekých místech.

2. MÝTUS: Musí se slavit 14. února

Proč to není pravda?

Nikdo netvrdí, že musíte Valentýna slavit ve stejný den jako všichni ostatní – je to příliš velká klasika.

Co místo toho můžete udělat?

Naplánujte si schůzku na jiný den v týdnu a nazvěte ho Valentýnem. Nebude jí záležet na tom, který den budete slavit, pokud uvidí, že jste si to promyslel.

3. MÝTUS: Šetříte si peníze na společnou dovolenou, takže Valentýna vynecháte

Proč to není pravda?

I když s tím souhlasí, Valentýn vám poskytuje skvělou příležitost, jak získat bonusové body.

Co místo toho můžete udělat?

Vaše schůzka nemusí být drahá ani luxusní. Překvapte ji něčím levnějším, ale originálnějším. Domluvte si společný oběd – zabalte její oblíbené jídlo do piknikového koše.

Dojem, který to na ní udělá bude k nezaplacení – dodržel jste dohodu ohledně šetření peněz a zároveň jste jí ukázal, že je pro vás neobyčejná.

4. MÝTUS: Nebudete ho slavit, protože spolu chodíte teprve pár měsíců

Proč to není pravda?

I když nechcete připravit nic příliš romantického pro svou novou přítelkyni, neznamená to ještě, že můžete ten svátek prostě ignorovat.

Pokud na Valentýna vůbec nic neuděláte, může si z toho odvodit, že se o ní vlastně vůbec nezajímáte.

Co místo toho můžete udělat?

Připravte něco zábavného. Přihlaste se společně do hodin tance nebo vaření. Vezměte jí na komedii – na cokoliv – jen abyste se spolu smáli.

5. MÝTUS: Večeře je vrcholem Valentýna

Proč to není pravda?

Ano, večeře je tím správným plánem na svatého Valentýna, a nemůžete to s ní zkazit. Ale po pravdě řečeno, je to dost neoriginální.

Co místo toho můžete udělat?

Není to až tak náročné připravit schůzku plnou originality spolu s večeří. Vyzkoušejte masáž pro oba, jděte do vířivky nebo ji vezměte bruslit. Schůzka může být spojená i s uměním – navštivte muzeum nebo jazzový koncert.

6. MÝTUS: Sladkosti a květiny představují skvělý dárek

Proč to není pravda?

Na sladkostech a květinách není nic špatného, ale je to nudné.

Co místo toho můžete udělat?

Na Valentýna se cenní obzvlášť originalita, protože všechny její kamarádky dostanou bonboniéry a květiny. Buďte jiní. Cestuje ráda? Zaplaťte jí předplatné časopisu, který se věnuje neznámým destinacím. Má ráda hudbu? Kupte jí lístky na koncert.

7. MÝTUS: Za dárek musíte utratit spoustu peněz

Proč to není pravda?

Nejdůležitější je, že jste si vzpomněl.

Co místo toho můžete udělat?

Zkuste jí dát malý dárek velké důležitosti. Pokud je váš vztah vážný, kupte jí bačkory nebo župan, který bude ve vaší koupelně.

8. MÝTUS: Neočekávejte, že také dostanete dárek

Proč to není pravda?

I přesto, že na Valentýna dávají většinou dárky muži ženám, neznamená to, že ona vás dárkem nemůže překvapit. Existuje velká možnost, že dostanete čokoládovou bonboniéru.

Co místo toho můžete udělat?

Pokud jste z celého Valentýna poněkud nervózní, navrhněte, že někam na víkend odjedete, nebo si naplánujte skvělou noc, kterou spolu strávíte.

9. MÝTUS: Dárek musí být romantický a přesládlý

Proč to není pravda?

Nemusíte jí na Valentýna zpívat písničky ani psát básničky.

Co místo toho můžete udělat?

Pokud to nechcete přehánět, nepřehánějte to. Dejte ji raději něco veselého, například hru nebo dobré CD. Pak jděte domů a hrajte si.

10. MÝTUS: Spodní prádlo je dobrý dárek

Proč to není pravda?

Tento mýtus vlastně není tak úplně nepravdivý. Spodní prádlo může být dobrým dárkem, ale musíte znát její velikost a styl, který se jí líbí. Bude se jí líbit ještě víc, pokud bude spodní prádlo součástí sexy dárku – pokud nebude samostatným dárkem.

Co místo toho můžete udělat?

Pokud jí chcete dát opravdu sexy dárek, kupte jí knihu o masážních technikách, které se spolu můžete učit. Pokud vám to klape v posteli a jste připraveni na nové výzvy – kupte jí Kamásutru.

Pamatujte si, že originalita a novátorství hrají u Valentýna tu nejdůležitější roli. Tajemství spočívá v tom, aby byl celý den jen váš, a aby byl speciální. Stačí se jen dívat trochu dopředu a trochu plánovat. Vaše dáma z vás bude tak nadšená, že se bude chlubit další celý rok.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.