Víte, že můžete mít matraci obohacenou aloe vera, jednou z nejdéle známých léčivých rostlin? Už v Bibli stojí, že jí bylo posypáno tělo Ježíše Krista zabalené v plátně.

Odvar z aloe vera harmonizuje trávení, detoxikuje a regeneruje tělo, posiluje imunitu. Díky všestranným účinkům rostlina získala označení „zázračná aloe“ nebo „lékař v květináči“.

A z prospěšnosti aloe vera se můžete těšit i při spánku, tedy celou jednu třetinu života. Výtažky z aloe vera jsou totiž vybaveny antibakteriální potahy matrací českého výrobce MPO. U každé matrace si vybíráte jak rozměr, tak potah, a právě zde se nabízí aloe vera. Tato léčivka v matraci prospívá lidem, kteří se více potí, a přispívá k účinnějšímu odpočinku při spánku. Moderní matracové potahy jsou navíc dělitelné zipem na dvě poloviny a dají se prát do 60 stupňů.

Také při výrobě samotných matrací je využita paměťová pěna s esenciálními extrakty aloe vera, která ideálně rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Populární je například partnerská matrace Herbapur A Orthoflex, vhodná pro aktivní lidi, kteří potřebují po celodenní námaze důkladný odpočinek. Má různě tuhé strany a pomáhá také uživatelům s bolestmi zad a kloubů. Horní vrstvy matrace obsahují 100% přírodní extrakt z aloe vera a jsou speciálně profilované do 7 anatomických zón. Střed matrace ze značkové PUR pěny BioGreen poskytuje tělu výbornou oporu. Užitečná je i vrstva pravých koňských žíní.

Dopřejte si dary přírody prostřednicvím matrace s výtažky aloe vera a podpořte tím své zdraví.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.