Čekáte-li miminko nebo už malé dítě doma máte, určitě si přejete tu nejlepší matraci do dětské postýlky. Právem předpokládáte, že bude vyrobena s maximální péčí a na základě poznatků ortopedů.

Moderní matrace do dětských postýlek zajistí vašim nejmenším nejen vydatný spánek a odpočinek, ale především podpoří jejich správný růst a vývoj. V dnešní době, kdy i děti velkou část dne prosedí, je funkční matrace naprosto nezbytná. Vysoké nároky na matraci máte jistě i v případě, kdy pečujete o alergika.

Tipy na dětské matrace

Doporučíme vám matrace české výroby, které dětem poskytují dobrou oporu těla, zejména páteře, a díky přírodním materiálům znamenitě odvádějí vlhkost:

  •     Marcelka natur – dětská sendvičová matrace z PUR pěny a kokosových vláken
  •     Baby natural – dětská matrace z BIO pěny s vysokým obsahem přírodních olejů a mořské trávy, která neobsahuje žádné pyly a alergeny; zamezuje usazování plísní a roztočů

Obr.: Dětská matrace Baby natural z BIO pěny a mořských řas neobsahující žádné alergeny s vysokou prodyšností. Potah je dodáván s atraktivními dětskými motivy.

Obr.: Dětská sendvičová matrace Marcelka z PUR a RE pěn má optimální tuhost pro zdravý a klidný spánek nejmenších. Potah je dodáván s atraktivními dětskými motivy.

Co dokáže mořská tráva v matraci ?

Mořskou trávu získáváme ekologicky šetrně z kvetoucí rostliny rostoucí ve slané vodě. Tento materiál pak prostřednicvím matrace působí na tělo uživatele blahodárně svými aromaterapeutickými účinky. Hlavní předností matrace s mořskou trávou je výborná elasticita, díky které má stále svůj původní tvar a dlouhou životnost.
Vyberte vašemu dítěti matraci:

  •     standardních rozměrů 60 × 120 cm nebo 70 × 140 cm
  •     u nás i na míru – bez příplatku!


V obou případech se těšte na expedici matrace do 3 pracovních dnů a s dopravou zdarma.

A co potah ?

Zvláště u dětí je požadována snadná údržba matracového potahu. Dnes jsou na trhu potahy hypoalergenní, bez chemických přísad i s obsahem aloe vera či molekul stříbra, pratelné v pračce na 60 stupňů. Mnohé se navíc dají rozpůlit a vyprat jen částečně, nebo nadvakrát v malé pračce. Matraci Baby Natural kryje potah Healt care se speciální membránou, která je nepromokavá a zároveň paropropustná, dostatečně prodyšná. Potah lze prát i na vyvářku. Potahy na matrace do dětských postýlek navíc zdobí atraktivní motivy.

Všechny matrace pro děti vznikají s cílem zaručit vašim zlatíčkům zdravý spánek. Přesvědčit se o tom můžete doslova na jejich kůži.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.