Evropa se pokorně vrací k přírodě – v oblasti jídla, léčiv i zdravého spánku. Důkladné obnovení sil vám nejlépe zajistí matrace z přírodního materiálu, díky které můžete být v kontaktu s přírodou minimálně celou noc, takže zhruba třetinu života.Přírodní matrace prospívají každému, pro koho je důležité pohodlné spaní, a zároveň omezují alergie, kožní potíže, bolesti zad, ulevují osobám s nadváhou. Mimořádně vhodné jsou také pro děti, které stráví spánkem více času než dospělí.

Na obrázku je Matrace s kokosovým vláknem COCO SENSITIVE - dokonale prodyšná, optimálně tuhá, profilovaná do 7 anatomických zón. Matrace s obsahem kokosových vláken a pružné studené pěny.

Vybírejte z přírodních materiálů matrací přímo u nás

  • Kokosové vlákno – pochází z kůry nedozrálých plodů kokosové palmy, nejčastěji ze Srí Lanky a Indie. Dokonale izolující a elastický materiál, odolný proti houbám, bakteriím, plísním, roztočům, vlhkosti i hnilobě. Dutá vlákna na kokosovou desku matrace obsahují 65 % vzduchu, přesto jsou velmi pevná a zároveň ekologická, v přírodě snadno rozložitelná.
  • Koňské žíně – získávají se šetrně z koňské hřívy a ocasu. Jsou lehké, vzdušné, prodyšné, výborně akumulují teplo a odvádějí páry, čímž zachovávají hygienu lůžka. Dle senzibilů dokonce od postele odklánějí patogenní zóny. V každém případě jsou osvědčené už stovky let.
  • Latex – vysoce pružný, alergicky neutrální materiál, odolný proti plísním a bakteriím. Latexové matrace s vysokým podílem přírodního kaučuku poskytují výhody vodního lůžka a hodí se i pro trvale ležící lidi
  • Mořská tráva – dodává matracím výbornou elasticitu a přirozeně odvádí vlhkost, takže je prevencí usazování plísní a roztočů.
  • Bio Green – revoluční certifikovaná pěna z obnovitelných zdrojů obsahující přírodní oleje z kokosových ořechů, lnu a vlny.
  • Visco Aloe Vera, Heřmánek, Levandule – paměťová pěna obohacená o prospěšné přírodní esence. Dokáže optimálně rozložit hmotnost těla a vytvořit protitlak.
  • BIO PUR pěna – s obsahem extraktů ze sóje.

Všechny přírodní matrace značky HS-matrace jsou tvarově stálé, pružné a jistě Vás také potěší jejich dlouhá životnost. Ať už se zaměříte na jakýkoliv parametr, na tyto matrace přímo od nás se můžete vždy spolehnout.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.