Český rodinný výrobce matrací

MPO Trade s.r.o.
Firma Interier-Stejskal s.r.o. je smluvním partnerem výrobce matrací MPO Trade s.r.o.
Provozováním internetového Eshopu www.hs-matrace.cz zajištuje společnost Interier-Stejskal s.r.o. s prodejem v Praze a středních Čechách včetně vzorkové prodejny na Praze 3 kde si lze matrace vyzkoušet.

Již více než 12 let pro Vás vyrábíme matrace nejvyšší kvality. Našim cílem je Vaše spokojenost, perfektní servis a v neposledním řadě Vaše lepší probuzení do nového dne. Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek.

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.

Výroba ručně šitých matrací

Vysoce kvalitní přírodní materiály a ruční zpracování materiálů je důkazem kvality naší práce. Přírodní matrace jsou ideálním návratem k přírodě. Jejich výroba je náročná na pečlivost a přesnost při kompletaci

Výroba matrací

Při kompletaci matrací využíváme všech zkušeností, které jsme za dobu více než 12 let získali. Naši pracovníci pečlivě kontrolují a kompletují jednotlivé matrace do finální podoby. Sjednocují jednotlivé vrstvy

Výroba potahů

Díky zručnosti našich švadlen můžeme nabídnout velké množství materiálů pro potahy a obšití. Od bio bavlny až pro speciální zdravotnické potahy.

Řezaní a tvarování pěn

Moderní technologie řezání pěn, nám umožňuje testovat a vyrábět nejrůznější tvary matrací a přířezů z PUR, HR , VISCO i latexových pěn. Umíme vyrobit různé výšky a tvary, které Vám můžeme pak nabídnout přesně pro Váš požadavek, ať už pro atypický rozměr, nebo tvar, matrací. Ale také pro nábytkové díly, sedáky, ortopedické pomůcky a obaly.

Výroba atypických tvarů

Disponujeme nejmodernější technologií pro výrobu atypických tvarů. Zpracujeme pěny do jakýchkoliv tvarů. Vyrábíme matrace do kamionů, obytných přívěsů. Zároveň Vám navrhneme i vhodný materiál, včetně potahu.

Ortopedické a zdravotnické pomůcky

Vyrábíme speciální matrace pro zdravotnická lůžka, antidekubitní matrace. Zdravotní matrace jsou opatřeny diskrétním nepromokavým potahem. Ortopedické pomůcky, jako klíny pod hlavu, opěrky nohou a anatomické polštáře.

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře energie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno z certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání