Materiály, které používáme pro výrobu matrací

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce. Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek.

BIO Green

BIOGREEN je revoluční certifikovaná pěna, která přináší nový rozměr do světa zdravého spánku. Při její výrobě jsou používány materiály z obnovitelných zdrojů, které neznečišťují životní prostředí. Obsahuje esenciální přírodní oleje z kokosových ořechů, lnu a vlny. BIOGREEN se vyznačuje tvarovou stálostí, pružností a dlouhou životností.

Podívejte se na Matrace s pěnou BIOgreen

HR

Studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka.

Podívejte se na Matrace s HR pěnou

PUR

Hojně používaná pěna při výrobě matrací. Ve vyšších hustotách poskytuje dobrou oporu těla a tvarovou stálost. V našich matracích používáme vždy PUR pěny s vyšší objemovou hmotností. Můžete se spolehnout, že naše matrace vydrží.

BIO PUR

Vysoce kvalitní a certifikovaná bio pěna obsahující extrakty ze sóji.

RE

Pojená směs pěn, tuhá deska, která poskytuje výbornou tuhost a oporu páteře

LATEX

Směs přírodního kaučuku, přizpůsobivý tělu, výborně rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Podívejte se na Latexové matrace

Kokosová deska

Kokosové vlákno se získává z kůry nedozrálých plodů kokosové palmy a nejčastěji pochází ze Srí Lanky a Indie. Vlákna jsou dutá, složená až z 65 % vzduchu, ale přesto velmi pevná. Disponují dobrými izolačními vlastnostmi a vysokou elasticitou. Cennou vlastností kokosových vláken je odolnost proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě, izolují proti horku a nenapadají je myši a hmyz. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem během spánku a následně ji ventiluje z matrace ven, čímž zabraňuje jejímu znehodnocování, v podobě usazování plísní a roztočů. Pružná, ale pevná matrace poskytne dokonalou opěru páteře během odpočinku a díky své dlouhé životnosti Vám zajistí klidný, komfortní a zdravý spánek. Materiál je ekologický a snadno rozložitelný.

Podívejte se na Matrace s kokosovým vláknem

Koňská žíně

Koňské žíně jsou využívány již stovky let a neustále potvrzující své jedinečné a nenahraditelné vlastnosti. Pravé koňské žíně, určené pro Vaši matraci, se získávají z koňské hřívy a ocasu a jde tak o zcela přírodní a kvalitní produkt, který žádným způsobem koně nepoškozuje. Jsou velmi vhodným materiálem pro náplň matrace, a to především pro svou lehkost, vzdušnost a prodyšnost. Mají výbornou schopnost akumulovat teplo. Díky specifické pružnosti žíní se matrace přizpůsobí zátěži a opět se dokáže navrátit do svého původního tvaru. Vynikajícím způsobem dokáží zajistit odvod vodních par z vlhkosti vyloučené lidským tělem během spánku a zachovávají tak hygienu lůžka. Senzibilové dokonce tvrdí, že tento produkt živočišného původu dokáže odklánět patogenní zóny od postele, které mohou narušovat klid při odpočinku. Vysoká životnost Vám zajistí komfortní a zdravý spánek.

Podívejte se na Matrace s koňskými žíněmi

Mořská tráva

Mořská tráva se získává ekologicky šetrným způsobem z kvetoucí rostliny rostoucí ve slané vodě. Blahodárně působí na tělo svými aroma terapeutickými účinky. Mezi její vlastnosti patří výborná elasticita, díky které si matrace udržuje svůj původní tvar a to i po značném zatížení a dosahuje dlouhé životnosti. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem během spánku a následně ji ventiluje z matrace ven, čímž zabraňuje jejímu znehodnocování, v podobě usazování plísní a roztočů. Náplně z mořské trávy jsou lehké a pružné, přesto ale odolné a poskytují páteři dokonalou opěru. Výborná prodyšnost a vzdušnost, přírodní materiál a šetrný přístup k člověku i přírodě, řadí tento typ matrace mezi vysoce komfortní.

VISCO

Paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Podívejte se na Matrace s VISCO pěnou

Visco Aloe Vera

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Aloe Vera, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Visco Heřmánek

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Heřmánku, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Heřmánek je jedna z nejznámějších bylinek. Jeho květy potkáme téměř na každé louce. Jeho léčivé účinky jsou známé od nepaměti. Pomáhá proti stresu. Prohlubuje spánek. Má hojivé účinky. Léčí a zmírňuje svědění při kožních onemocněních. je desinfekční a uvolňuje křeče.

Visco Levandule

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Levandule, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Produkt přidán do seznamu oblíbených
Produkt přidán k porovnání