• -4 000,00 Kč
Postelová sestava DUB ARON + rošt...
 Doporučeno ortopedem

Postelová sestava DUB ARON + rošt GREEN&FLEX + matrace DUO VISCO HARD

1 Hodnocení

Sestava, která vás nechá v klidu snít své sny. Masivní postel DUB ARON je vyrobena z toho nejkvalitnějšího dubové dřeva s maximální precizností na detail zpracování a samotného designu postele. Rošt GREEN&FLEX zajistí dokonalou pružnost díky svým 48 lamelám na jedno lůžko a dodá tak vaší matraci potřebnou oporu. Matrace DUO VISCO HARD s výškou 20 cm naopak dodá maximální pohodlnost právě vám, také díky oboustranné rozdílnosti si i můžete zvolit, zdali se vám bude spát lépe na měkčí VISCO paměťové pěně nebo na tvrdší PUR pěně s vyšší hustotou. Jádro matrace je z pojené pěny, která dodává matraci tuhost a potřebnou oporu pro vaši páteř.

Sestava
  • DUB ARON + GREEN&FLEX + DUO VISCO HARD 160x200
  • DUB ARON + GREEN&FLEX + DUO VISCO HARD 180x200
Skladem
36 306,00 Kč 40 306,00 Kč -4 000,00 Kč
S DPH

 

Postelová sestava DUB ARON + rošt GREEN&FLEX + matrace DUO VISCO HARD

Postel DUB ARON vyniká svojí kvalitou, zpracováním a také jednoduchým leč vyzývavým designem který krásně doplní vaši ložnici o nějaký ten kus přírody. Postel je vysoce stabilní a odolná díky použitému materiálu kterým je 100% přírodní masivní DUBOVÉ dřevo lakované bezbarvým ekologickým lakem.
Oba rozměry nabídky jsou vybaveny středovou výztuhou společně s dvěma podpěrnými nohami pro zvýšení stability celého lůžka.

Specifikace postele

Výška postele u hlavy: 88 cm
Výška postele u nohou: 46,5 cm
Výška uložení roštu: 27,5 cm
Výška od podlahy k spodní hraně bočnice: 25,5 cm
Výška od podlahy k vrchní hraně bočnice: 45 cm
Rozměr nohy postele: 3,5 x 15,5 cm
Celková delká: 206,5 cm
Celková šířka: + 18 cm ke zvolené variantě
Dřevo: Dub

Lamelový rošt GREEN&FLEX který skvěle dopomůže ke správnému rozložení vaší tělesné hmotnosti a zároveň odlehčí otláčení matrace ze spodní strany a dopřeje ji správné odvětrávaní. Samotný rošt je vhodný i pro vysoké váhy, jeho nosnost činí 150 kg na lůžko tudíž na celé posteli si hravě poradí i s 300 kg. Celá vyplň pro dvoulůžko je tvořena dohromady 96 lamelami kde každá pracuje samostatně, a tak dokonale odpruží kteroukoliv část vašeho těla společně s matraci tak abyste měli to největší pohodlí.
Rošt je u rozměru 160 a 180x200 cm v celkovém rámu po celém obvodu tudíž nehrozí ani nežádoucí posouvání u mezer mezi rošty.

Specifikace roštu

Obvod rámu roštu je vždy menší podle specifikace postele (-1cm x -4cm) pro snadnější uložení
Příklad pro postel 90x200cm je velikost roštu 89x196cm.
Výška roštu: cca 3,5cm
Mezera mezi lamelami: 13mm

Matrace DUO VISCO HARD vám pomůže probudit se do krásného rána bez negativních vlivů jako jsou bolesti zad, kříže či jiných kloubních problémech. Díky své výšce 20 cm vám matrace může nabídnout také rozdílné tuhosti na svrchních vrstvách samotné matrace. Z jedné strany naleznete měkčí podklad ve formě paměťové pěny „žlutá pěna“ která se vlivem tepla a tlaku přizpůsobí vaším křivkám a poloze těla. Zároveň dodává matraci potřebnou měkkost pro ty z vás, kteří mají raději měkčí podklad.
Naopak z druhé strany „zelená pěna“ je PUR pěna s vyšší hustotou která je méně poddajná, tužší a dodává vašemu tělu určitý odpor.
Samotné jádro této 5ti vrstvé matrace je tvořeno speciální pojenou pěnou která je velmi odolná, a tuhá a nedovolí tak nežádoucí „zaboření“ do nitra matrace ale naopak krásně vyztužuje střed a podepírá jednotlivé části těla tam kde je potřeba.
Celá matrace je v kvalitní prošívaném potahu aloe vera opatřeném zipem po celém obvodu pro snadnější snímání a praní na 60°C

Kompletní výše uvedená nabídka je dodávána po celé ČR ZDARMA a v demontovaném stavu. Sestavení postele a roštu je opravdu velmi jednoduché a nezabere více než 30 min.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 730 145 595 nebo email objednavky@hs-matrace.cz

Doporučené
Ortopedické matrace
Pro dospělé
Pro seniory
Pro studenty
Pro vysoké váhy
Výška matrace
20 cm
Tuhost matrace
Dvě tuhosti
Počet zón
7 zónová
Materiál matrace
PUR pěna
Paměťová pěna
RE pěna
Vaše tělesná hmotnost
90 - 120 kg
Do 90 kg
Šířka lůžka
160x200 cm
180x200 cm
Výška čela za hlavou
88 cm
Uložný prostor
Bez uložného prostoru
Materiál lůžka
Masiv Dub
Výška k horní hraně bočnice
45 cm
1 Hodnocení

Doporučuji
Pokud někdo chce opravdu tvrdší matraci ale vaše polovička naopak raději měkčí je to super varianta, s pánem na infolince domluven kompletní servis, příjemný a vstřícný. Kupovali jsme to v setu i s postelí ARON za akční nabídku a nemůžeme se vynadívat jak krásna postel je a jak parádně se spí na matraci. Ještě jendou moc děkujeme
-

Mohlo by vás také zajímat

 Doporučeno ortopedem
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.