Zdravý spánek zajišťuje vyšší výkonnost, lepší obranyschopnost a celkově kvalitnější život. Dospělí by měli spát ideálně 7 – 8 hodin denně, předškoláci 10 – 12 hodin a školáci 9 hodin. A jak je na tom se spánkem právě teď vaše rodina?

Pokud všichni spíte jako andílci, moc vám to přejeme. Avšak stačí malá zdravotní potíž, stres ze zkoušek nebo v práci, a na problémy se spánkem je zaděláno.

Především se zaměřte na to, aby byly vaše postele opravdovým zdrojem odpočinku, a ne třeba současně odkládací plochou. V nejlepším případě mají být z masivního dřeva, které tělu poskytuje pevný podklad a k tomu spolehlivě slouží dlouhá léta. Právě takovéto postele u nás můžete pořídít. Máme na výběr jak z různých druhů (jednolůžkové, dvoulůžkové, patrové a dokonce i postelové sestavy kde Vám nabídneme za zvíhodněnou cenu kompletní sestavu postele, roštu a matrace) tak rozměrů a barevných variant moření.
Nedílnou součástí postele je také náležitá matrace.

Sebelepší postel by nebyla nic bez matrace – pohodlné, hřejivé, nádherně měkké, vzdušné a příjemné na dotek. Jak ji však vybrat? Naštěstí to není složité, protože existují speciální matrace pro děti, mladé a studenty, dospělé, seniory, alergiky, osoby s vyšší hmotností nebo bolestmi zad a kloubů. Praktické jsou i partnerské matrace – stejného rozměru, ale s dvojí tuhostí (měkčí pro ženy, tvrdší pro muže).

Samostatnou kapitolou je materiál matrace. Stále více se uplatňuje bio pěna, mořská tráva a další přírodní materiály, které spolu s dřevem postele vytvářejí skutečnou oázu zdravého spánku. Aby to však opravdu fungovalo, je třeba matraci po 5 až 10 letech používání vyměnit.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.