Angeliku můžete mít v posteli den co den, a parádně si s ní užívat. Totiž s matrací Angelika, která je ve své oblasti stejně tak atraktivní jako filmová postava, která jí propůjčila název.

Ruku na srdce, kdo kromě Joffreye by den co den vydržel se skutečnou Angelikou? To partnerská pětizónová matrace Angelika s nosností 130 kilogramů a výškou 16 centimetrů se postará o vaše neustálé pohodlné ležení bez výhrad.

Angelika hýčká každou část vašeho těla:

  1. hlavu a krk
  2. ramena
  3. boky a střed
  4. kolena a stehna
  5. lýtka a chodidla

Matrace Angelika má i vrstvu ze značkové pěny BioGreen, která obsahuje přírodní oleje z kokosových ořechů, lnu a lanolínu. Je elastická – úplná gymnastka! A dlouho vydrží. Prostřednictvím viscoelastické líné pěny v každé chvíli reaguje na teplotu a tlak vašeho těla. Zahříváním změkne a dokonale podepře svaly a páteř. A přitom je stabilní, což zajišťuje střed z vysokohustotní PUR pěny s důmyslným tvarováním.

Strečový potah matrace snadno rozdělíte na dvě poloviny a vyperete třeba jen jednu, i na 60 stupňů. Díky Angelice se vyspíte opravdu dobře. A to i v případě, že vás trápí alergie, ekzém nebo astma. Každá zdravotní matrace je totiž proti těmto potížím testována – nesmí se v ní vytvářet plísně ani škodlivé mikroorganismy.

Vyzkoušejte také Horse Dream Gold

Angelika se ráda proháněla na koních, a kdoví, možná měla jejich žíně i v matraci, protože se do nich přidávají už stovky let. Skvělé je, že dnes jsou koňské žíně dostupné i vám, například v exkluzivní matraci Horse Dream Gold. Tohle báječné poleženíčko obsahuje i vlákna agáve a směs přírodního latexu (kaučuku), který se výborně přizpůsobí vašemu tělu, rozloží jeho váhu a vytvoří potřebný protitlak.

Podle citlivých jedinců dokáže matrace s koňskými žíněmi dokonce odklonit patogenní zóny, takže váš zdravý spánek by nemělo rušit vůbec nic. A jistě vás potěší i možnost objednání všech matrací na míru bez příplatku za atypičnost – pokud si ovšem nevyberete z 10 nabízených rozměrů, které pro vás rodinná výrobna mnoha lákavých matrací připravila.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.