Máte vyšší váhu, nebo svá záda nejlépe narovnáte na tvrdém podkladu? Právě pro vás jsou určeny extra tvrdé matrace ze sortimentu prodejce HS-matrace.

Seznámíme vás s 3 oblíbenými modely:

  1. Matrace XXL – s vysokou nosností 150 kg, s vnitřním jádrem z kokosových vláken a studené pěny. Výborně odvádí vlhkost a zajišťuje termoregulaci. Klidně jí dejte pořádně zabrat!

  2. Matrace Hortenzie – má nosnost 120 kg a výšku 15 cm. Její hygienu zajišťují 2 desky z kokosových vláken a PUR pěna s masážním efektem. V každém věku a situaci se postará o váš zdravý spánek po celou noc. Využijte s partnerem cenově výhodnou nabídku matrace Hortenzie z kategorie 1+1 zdarma.

  3. Matrace Penelope – opravdu luxusní, ručně šitá tvrdá matrace.Obsahuje latex, kokos, agáve a unese 120 kg.

Na co se zaměřit při výběru extra tvrdé matrace

Tvrdost matrací může být definována v rozsahu 1 až 7, kdy číslo 7 označuje extra tvrdé matrace. Obecně platí, že tvrdší matrace jsou vhodné pro mladší, a měkčí pro starší lidi. Výhodou tvrdých matrací je i jejich delší životnost. Speciální profilování matrací umožňuje vytvářet až 7 anatomických zón pro lepší spánek. Kromě tuhosti samozřejmě zkontrolujte i nosnost matrace a posuďte, zda vám vyhovuje její výška.

Vybrat si můžete také matrace z jedné strany měkčí, z druhé tvrdší, a rozhodovat se pro ně dle okolností. Tato vlastnost je praktická u takzvaných partnerských matrací 1+1, cenově zvýhodněných, protože ženy obvykle preferují měkčí stranu, a muži tvrdší stranu matrace.

Komentáře (0)

V tuto chvíli zde nejsou žádné komentáře, buďte první a okomentujte naše rady a tipy pro vás.
Produkt přidán do seznamu oblíbených

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.